VIKING SECURITY AS

Viking Security AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte kuulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, olles seeläbi noteeritud Tallinna börsil. Läbi suuromaniku NG Investeeringute kuulub ettevõte ühte suuremasse Eesti kapitalil põhinevasse kontserni.

Viking Security AS tegutseb eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteedi ja hea hinnatasemega turvateenuseid. Ettevõttes töötab professionaalne meeskond, mis koosneb rohkem kui 300 inimesest. Oleme loonud oma töötajatele hästi toimiva motivatsioonisüsteemi, maksame turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ning hoiame ja toetame oma inimesi, mis tagab selle, et meil töötavad turvasektori parimad. Lisaks pöörame suurt tähelepanu töötajate arengule ja koolitamisele. Viking Security vastab ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standarditele omades kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaate.

Teeme koostööd ja omame pikaajalisi häid suhteid erinevate politseiasutustega panustades iga töötajaga turvalisemasse Eestisse. Oleme iga-aastaselt tunnustatud Siseministeeriumi poolt tänukirjaga.

Viking Security AS on Morse Watchman toodete ametlik edasimüüja Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Viking Security AS pakub mitmeid turvateenuseid ja valvelahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest, kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Tutvu meie pakutavate lahendustega lähemalt: turvatehnika ja nõrkvoolusüsteemid, turvateenused, sularahavedu, inventeerimisteenused, tuleohutusteenused ning koolitused.

Ole sammu võrra ees!