Võtmete järelevalvega tegeleva ettevõtte Morse Watchmans’i ajalugu

Alates 1882. aastast on Morse Watchmans aidanud üle maailma ettevõtete omanikke pakkudes kindlustunnet, et nende ettevõtted on kaitstud ja turvatud.

Morse Watchmans peab kõige olulisemaks uuenduslike toodete kavandamist, mis vastaksid klientide vajadustele.

Võtmehaldus on alati olnud murekohaks üle kogu maailma, eriti suuremates tööstusharudes, nagu haiglad, hotellid ja parandusasutused. 1990. aastate alguses mõistis Morse Watchmans, et ettevõtetel on suurenenud vajadus omada kontrolli ja ülevaadet oluliste võtmete üle. Selleks ajaks oli Morse Watchmans turvatööstuse turuliider omades mitmeid püsikliente ning ettevõtteid, kes ei kartnud oma põhiprobleeme ja muresid meiega jagada.

Saime teada, et ettevõtted hoidsid oma asendamatuid peavõtmeid lukustatud seifides ning paljud firmad olid tööle võtnud täistööajaga töötajad, kelle ülesandeks oli 24/7 võtmete jaotamine ning aruannete koostamine. Saime teada, millised olid peamised vead ning kuidas töötajad sellisest süsteemist endale kasu lõikasid. Kadunud või varastatud võtmed ei kajastunud alati aruannetes. Süsteem ei olnud klientide vajaduste rahuldamiseks piisavalt turvaline ja paindlik.

1993. aastal töötas Morse Watchmans välja KeyWatcher’i toote. Tegemist on esimese iseseisva võtmehaldussüsteemiga, mis jagab elektrooniliselt volitatud kasutajatele võtmeid. Süsteem võimaldab võtmeid hoida nutikas turvakapis, mis peab iga kasutaja üle arvestust jättes meelde juurdepääsukoodi, aja ja kuupäeva. Võtmed on oma kohale lukustatud ning vabastatakse ainult volitatud kasutajatele. Samuti hakati rakendama patenteeritud funktsioon Random Key Return, mis võimaldas kasutajatel võtmeid tagastada ükskõik millisesse võtmekapi vabasse kohta kaitstes tundlikke võtmeid asukoha tuvastamise eest.

Selle süsteemi populaarsuse kasvuga andsid kliendid meile tagasisidet uute funktsioonide lisamise vajadusest. Nende soovidele vastu tulles lisasime palju uusi detaile ning laiendasime süsteemi võimaldades mahutada kuni 1,000 võtit ja 1,000 kasutajat. Samuti on võimalik soetada valikulisi funktsioone nagu näiteks vastupidav polükarbonaaadist uks, mis võimaldab kapi sees olevaid võtmeid näha. Mis veelgi olulisem – KeyWatcher on iseseisev võtmehaldussüsteem, mida on võimalik ühendada otse printeri, arvuti või modemiga võimaldades saada juhtimisaruanne kõikide Teile vajalike asjakohaste võtmete jälgimise andmetega. Institutsioonidesse, valitsusasutustesse ja erasektorisse on nüüdseks paigaldatud tuhandeid süsteeme.

1996. aastal tõime turule toote PowerCheck 3000. See uus, kompaktne toode, mis annab Teile kõik vajalikud teadmised. PowerCheck on ideaalne tule- ja ohutusrakenduste süsteem.

21. sajandi saabudes olid meie süsteemid endiselt parimad ja täisfunktsionaalsed. 2004. aastal tõime turule uue generatsiooni KeyWatcher’i süsteemi – Keywatcher III. Süsteemil on suurem kasutajate ja võtmete arv, integreeritud kaardilugeja liides, mitme kasutaja ja kindlaksmääratud valikute võimalused ning uus KeyPro III Key Management Software võtmehaldus tarkvara.

2007. aastal muutsime KeyWatcher’i ja KeyBank’i võtmehaldussüsteeme veelgi turvalisemaks. Võtmehaldussüsteemidele on lisatud kohandatavad moodulid, et mahutada teisi väärisasju, mis vajavad kontrollitud juurdepääsu. Avarad kapid võimaldavad hoida suuremaid esemeid, nagu retseptid, väikesed tulirelvad, tööriistad, rahakotid ja telefonid, samas kui väiksed avaused on ideaalsed krediit-, deebet-, bensiini- ja võtmekaartide jaoks. Tootedisainerid lisasid valgustatud võtmeavad, et oleks lihtsam võtmeid välja võtta ja tagastada. Tarkvarainsenerid täiustasid meie toodet KeyPro III uute funktsioonidega, sealhulgas Prioriteetsed Elektronposti Märguanded, mis hoiavad turvalisuse eest vastutavaid isikuid kursis Smart Keys võtmete asukohast.

2011. aasta oli Touch aasta. Tõime turule KeyWatcher Touch toote, mis on veelgi täiustatum klassikalise KeyWatcher Illuminated versioon koos suure ning mugava puutetundliku ekraaniga. Seejärel andsime välja KeyBank Touch’i, mis tõi mugavust ka KeyBank’i turule.

Üle kogu maailma turvaliste juhtimissüsteemide turuliidrina on Morse Watchmans pühendunud äri- ja tööstusettevõtetes turvalise ja ohutu keskkonna tagamisele. Morse Watchmans on kõige uuema tehnoloogia kasutuselevõtu teerajaja ja võite ka tulevikus oodata innovaatilisi turvatooteid.